O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

WAŻNE !!!

prace na basenie

Na zlecenie Pani Prezydent zostaliśmy poproszeni o wykonanie prac na basenie w Podczelu podczas kręcenia filmu reklamowego Miasta Kołobrzeg związanego z ubieganiem się o „Stolicę Kultury”.

Potrzeba 3-4 osoby nurkujące, które w sobotę 18.05.2024 między godziną 14 a 17 wyłożą folią malarską nieckę basenu (folia i ciężarki będą zabezpieczone) oraz niedziela 19.05.2024 w godzinach 08:00-20:00 będą obecne podczas kręcenia filmu w ramach zabezpieczenia nurkujących operatorów kamer. Proponuję dobrać się w 3 zespoły 2-3 osobowe na godziny I zespół 08:12 II zespół 12-16 III zespół 16-20 Sprawa pilna i musimy podołać proszę o informacje kto jest dostępny i jutro podczas zebrania o 18:00 (piątek port jachtowy) przygotujemy sprzęt oraz przydzielimy zadania

w razie pytań proszę dzwonić Jacek 784041380