O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Druhowie POSP

CZŁONKOWIE CZYNNI POSP TRYTON KOŁOBRZEG

  1. 0.     
NAZWISKO IMIĘ STOPNIE NURKOWE FUNKCJA
  1. 1.   
Araszewski Marian P3, PT1, PSS, PWM, PP Druh
  1. 2.   
Bagiński Jacek P2, PN2, PSS, PWM Druh
  1. 3.   
Barański Grzegorz P1, PN1, PWM  członek zarządu gospodarz
  1. 4.   
Balicki   Mirosław P2, PSS, PPL, PWM,   AOFE, PP Druh
  1. 5.   
Bielawski   Mariusz P2, PSS, PN2,   PPL, PWM, PS1 Druh
  1. 6.   
Biedunkiewicz   Jarosław P1 Druh
  1. 7.     
Boguszewicz   Krzysztof P1 Druh
  1. 8.   
Biełooki   Tomasz P1, PNO, PSS Druh
  1. 9.   
Czaplewski   Adam P1 Druh
  1. 10.  
Charif Wojjari P1, PSS, PN, Druh
  1. 11.                
Dawid   Przemysław P1, PNO, PN1,   PWM Wiceprezes
  1. 12.                
Daśko Max P1, PSS, Druh
  1. 13.                
Bogatko   Waldemar P2, PSS, PWM,   PN1, PP Druh
  1. 14.                
Dojlidko   Konrad P1, PNO, PNA,   PSS, PWM Druh
  1. 15.                
Depta Paweł P2, PSS, PN2,   PWM, PS1, DIVER III KLASY Naczelnik
  1. 16.                
Drobek Konrad Druh
  1. 17.                
Dudkiewicz   Andrzej M1, MPL, PSS,   MWM, MNO, MNA, MPE, PN1, PP, AOFE Druh
  1. 18.                
Duńczak   Mirosław OWD skarbnik
  1. 19.                
Erbacher   Tomasz AOWD, PSS Druh
  1. 20.                
Figas Radosław P2, PN1, PWM Druh
  1. 21.                
Gacka Bartosz P3, PSS, PP Druh
  1. 22.                
Gawin Piotr P2, PSS, PN2,   PWM Druh
  1. 23.                
Gawroński   Jacek P3, PN2, PSS,   PWM Druh
  1. 24.                
Gąsak Piotr AOWD, EANx,   PSS, Druh
  1. 25.                
Gonczaronek   Dorota P2, PSS, PWM Druh
  1. 26.                
Gonczaronek   Tomasz P2, PSS, PWM Druh
  1. 27.                
Gonczaronek   Wiktor P2 Druh
  1. 28.                
Jałoszyński   Łukasz P1, PSS Druh
  1. 29.                
Janiszewski   Krzysztof P1, PNO, PNA,   PSS, PN1, PPL, PWM Druh
  1. 30.                
Kasprzak   Marcin M2, MN2, MWM,   MNO, MNA, MPE, MPW, MSS, PT1, PPL, PS1, PP, AOFE Druh
  1. 31.                
Kolendowicz   Mirosława P1, PNO Druh
  1. 32.                
Krewski   Czesław M2, MN1, MSS,   MPL, PN2 Druh
  1. 33.                
Krawczyński   Bartłomiej P2, PN1 Druh
  1. 34.                
Kołodziej   Dariusz P2, PNO, PNA,PE, PZB, PN2, PWM komisja rewizyjna
  1. 35.                
Król Fryderyk P1, PSS, Druh MDP
  1. 36.                
Kusz Bartosz P3, PSS, PT1,   PLL, PWM, PS1, PP Druh
  1. 37.                
Konert   Grzegorz P1, PNO, PSS Druh
  1. 38.                
Kulwas Tadeusz OWD Druh
  1. 39.                
Kurzownik   Krzysztof P2, PSS komisja rewizyjna
  1. 40.                
Lamparski   Tomasz P3, PN2, PSS,   PWM, PP Druh
  1. 41.                
Malec Jolanta P2 Druh
  1. 42.                
Malik Ryszard P2 Druh 
  1. 43.                
Marczak   Bogusław P1, PNO Druh
  1. 44.                
 Mieczkowska    Anna   Druh
  1. 45.                
Molis Adam P1, PNA, PNO,   PSS, PZB Z-ca Naczelnika
  1. 46.                
Muszyński   Marek P2, PNO, PSS,   PNA, PWM Druh
  1. 47.                
Mateńko Marcin P3, PSS, PWM,   PN1, PP, AOFE Druh
  1. 48.                
Nawrocki   Marcin P1, PSS, PE,   PNO, PNA Druh
  1. 49.                
Nater Marcin P1, PN, PWM Druh
  1. 50.                
Nowakowski   Paweł P1 Członek zarządu
  1. 51.                
Namyślak   Krzysztof P1, PNO Druh
  1. 52.                
Pawlak Adam P1 Druh
  1. 53.                
Podolak Jacek P3, PSS, PN2, PWM, PP Prezes
  1. 54.                
Podolak Piotr P1, PNO, PNA, PN1, PWM Druh MDP
  1. 55.                
Rębiś Marek P3, PN2, PSS,   PWM, PP Druh
  1. 56.                
Skuza Mariola P2, PNA, PN1, PSS, PWM Druh
  1. 57.                
Tamborski Jan P1, PNO, PNA Druh MDP
  1. 58.                
Tamborski Tomasz P2, PSS Druh
  1. 59.                
Tkaczyk   Marcela Druh
  1. 60.                
Tomaszewski   Marek P1, PNO przewodniczący komisji rew.
  1. 61.                
Tomicki Marek M1, MNO, MNA,   MPE, MWM, PT1, PSS, PPL, PP, AOFE Druh
  1. 62.                
Trzeciak   Dariusz P1 sekretarz
  1. 63.                
Tybuszewski   Leszek P2 Druh
  1. 64.                
Tyszkiewicz   Dariusz AOWD, PSS Druh
  1. 65.                
Wiśniewski   Marek P3, PSS Druh
  1. 66.                
Witkiewicz   Joanna P1, PNO Druh
  1. 67.                
Wyszyński   Waldemar OWD, PSS Druh
  1. 68.                
Zwoliński   Krzysztof P1, PN1 Druh

CZŁONKOWIE WSPIERAJĄCY POSP TRYTON KOŁOBRZEG

  NAZWISKO IMIĘ STOPNIE NURKOWE FUNKCJA
  1. 69.    
Araszewski Grzegorz P1, PSS
  1. 70.    
Azierski Krzysztof P1, PNO
  1. 71.    
Baranowski Łukasz P1, PNO
  1. 72.    
Breliński Roman P2
  1. 73.    
Dankowski Artur P1, PN1
  1. 74.    
Deręgowski Maciej P1, PNO, PN1
  1. 75.    
Gryń Mateusz P1, PNO
  1. 76.    
Henke Krzysztof P2, PN1, PSS
  1. 77.    
Huszla Marek P2, PSS
  1. 78.    
Jelińska Oliwia P1, PNO
  1. 79.    
Koroniowska Ewelina P2
  1. 80.    
Kurusiewicz Kamila P1, PNA
  1. 81.        
Łopucki Maciej P1, PNO
  1. 82.    
Szostak Maciej P1, PNO
  1. 83.    
Podolski Maciej P1, PNO, PN1
  1. 84.    
Popławski Piotr P2
  1. 85.    
Rożniecki Tomasz RESCUE DIVER
  1. 86.    
Samborski Tomasz P1, PNA
  1. 87.    
Strojek Michał P1, PNO