O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

BÓJ O KOŁOBRZEG

Zabezpieczenie inscenizacji „BÓJ O KOŁOBRZEG”

16.03.2023 port jachtowy godz 10:00 – 15:00

Potrzeba dużej ilości osób do zabezpieczenia terenu przy molo i sanatorium Bałtyk.

Przewidujemy około 4-5 tys. osób odwiedzających to miejsce

Więcej informacji na zebraniu w piątek godz18:00 Port jachtowy lub tel. Jacek Podolak 784041380