O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

SKŁADKI członkowskie

PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W związku z zakupami dokonanymi przez naszą POSP TRYTON – i to ZNACZĄCYMI zaczyna nam brakować kasy na koncie.
Zakupy które dokonaliśmy objęte były udziałem własnym i  tu powstał obowiązek zapłaty części faktury.
Łącznie na zakup skutera wodnego wraz z przyczepą i dodatkowymi akcesoriami oraz umundurowania pozyskaliśmy ponad 160 tyś PLN, wkład własny musiał wynieść 15%. Około 24 tyś PLN.

A więc uprzejmie prosi się osoby które zalegają ze składkami o ich pilne uregulowanie, a ci członkowie zarówno czynni jak i wspierający w miarę możliwości o wpłacenie składek na okres przyszły. Oczywiście wszystko będzie zaliczone na kolejne lata.

Informacje kto i ile zalega  – proszę dzwonić Jacek Podolak 784041380

Dla przypomnienia składka za rok wynosi 200 zł
Santander Bank Polska S.A

71 1090 2659 0000 0006 6002 2017