O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 01/10/2023

dotyczące wyboru dostawcy skutera wodnego, przyczepy do skutera, plandeki do skutera, kasków morskich i pianek neoprenowych mokrych, w ramach operacji pt: Zakup skutera wodnego celem przeprowadzenia czynności poprawiających jakość wód portowych oraz rzeki Parsęta, w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”

Termin składania ofert upływa 06.11.2023 r.