O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

WALNE ZEBRANIE – Zawiadomienie

PRZYPOMINAMY – to już teraz w sobotę !!!!!!!!!!

Zarząd POSP ORW TRYTON zaprasza Pana/Panią na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków POSP ORW TRYTON, które odbędzie się w dniu 25.03.2023 roku
godz.11:45 pierwszy termin,
godz. 12:00 drugi termin,
w sali konferencyjnej Portu Jachtowego ul. Warzelnicza 3 w Kołobrzegu.