O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

SZKOLENIA 2023

Proszę o zgłaszanie się chętnych do odbycia szkoleń oraz poszerzenia swoich umiejętności związanych z poprawą bezpieczeństwa na wodach morskich oraz śródlądowych. Oferta skierowana jest głównie do osób biorących udział w akcjach ratowniczych.
Ilość Miejsc ograniczona.
Termin : kwiecień/maj
ITR-y (indywidualne Techniki Ratunkowe + Ratownik Morski (nie mylić z ratownikiem wopr)

Szkolenia dofinansowane ze Środków Urzędu Marszałkowskiego.
Zapisy i informacje : Jacek Podolak

termin do 25.02.2023 (Środa)