SZKOLENIE STRAŻAKÓW OSP

Informacja o Szkoleniu podstawowym strażaków ratowników OSP.

Niezbędne dla chętnych w braniu udziału w akcjach

Proszę o zgłaszanie się chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu do poniedziałku 19.09.2022
Jacek Podolak 784041380

Info na temat szkolenia

Szkolenie będzie realizowane według „Zasad przygotowania Strażaków Ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych do udziału w działaniach ratowniczych”

• szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP  realizowane
    w terminie od 30.09.2022 r. – do  04.12.2022 r.;
    • 30 września – godz. 18:00 spotkanie organizacyjne na którym zostanie przeprowadzone szkolenie BHP (obecność obowiązkowa!) ;
    • Zajęcia teoretyczne będą realizowane przez druhów-kursantów w formie e-learningowej poprzez platformę
    • 21 października –  godz. 18:00 – egzamin teoretyczny w KP PSP K-G;
    • 22.10.2022 r. –  03.12.2022 r.  – Zajęcia praktyczne w każdy weekend;
    • Zajęcia praktyczne będą realizowane w formie stacjonarnej na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu lub
      w miejscu wyznaczonym przez organizatora szkolenia właściwym do realizacji danego bloku tematycznego.
  • 04.12.2022 r. – egzamin praktyczny w KP PSP w K-G;