O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Z głębokim żalem

choć o wiele za późno, informujemy, że po długiej i ciężkiej chorobie, w dniu 08.05.2022r., zmarł nasz kolega, długoletni członek i prezes klubu Tryton, Waldemar Andrzejewski. Był człowiekiem skromnym, wielkiego serca, społecznie zaangażowanym. Dbał ze wszech miar o dobro klubu. Za jego prezesury ziściły się pierwsze zagraniczne wyjazdy klubu Tryton. O nurkowaniu w Bułgarii większość nurków w Polsce mogła tylko pomarzyć. Wielokrotnie zdobywał wyróżnienia w rywalizacji łowców podwodnych. Był dobrym kolega i przyjacielem. Cześć jego pamięci.