O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Regaty Mrzeżyno

Osoby chętne do wzięcia udziału w zabezpieczeniu regat morskich w Mrzeżynie w dnia 22,23,24 lipca proszę o przybycie na poniedziałkowe (18.07.2022) zebranie w Porcie Jachtowym godz. 18:00.
Zostanie omówiony zakres działań oraz zostaną przydzielone osoby do załóg na poszczególne dni regat.

w razie pytań proszę o telefon

Jacek Podolak 784041380