O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Potrzebna pomoc

Dziś (czwartek, 24.03.2022) na godz. 18:00 pani Prezydent poprosiła nas o pomoc w przewiezieniu transportu pomocy dla uchodźców z Ukrainy. Na parking przy komunikacji miejskiej podjedzie TIR i trzeba go przepakować na mniejsze auta i przewieźć kartony na Unii Lubelskiej do MOPS-u.
Zbiórka 17:45 w Porcie lub 18 przy stadionie