O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

36 Bieg Zaślubin –

20.03.2022 niedziela
Potrzebujemy druhów do zabezpieczenia biegu wraz z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną itd.
Zbiórka Port Jachtowy niedziela 20.03.2022 godz. 9:30
Po biegu grochówkę pod namiotem na kortach.

Zakończenie biegu ok. 13:00
proszę o informację kto będzie. więcej informacji dziś na zebraniu
Jacek 784041380