Hala Łuczniczka – dyżury nocny

dla uchodźców z Ukrainy

Wszystkie jednostki z naszego powiatu zostały zadysponowane do pełnienia dyżurów nocnych na hali łuczniczka gdzie przygotowane są miejsca pobytu dla uchodźców z Ukrainy.
Na naszą jednostkę wypadły takie 3 dyżury do końca miesiąca 10 marca, 21 marca i 31 marca.
Dyżury mają być 2 osobowe, w godzinach 22-07. Do obowiązków będzie przyjęcie uchodźców w nocy, wskazanie miejsca do spania i ogólne zaopiekowanie się.
Dzisiejszy (10.03) pierwszy dyżur biorą Mirek Balicki i Jacek Podolak.
21.03 Aneta, Przemek i Jola
31.03 Jacek B i Michał