Walne Zebranie – część nieoficjalna

Jest propozycja byśmy po zebraniu walnym (sobota 12.03.2022) pojechali na część nieoficjalną (obiad – biesiada) do Ośrodka Venus do Przemka Dawida w Mrzeżynie. Sala i poczęstunek jak również transport w obie strony będzie zabezpieczony. Napoje – we własnym zakresie należy się zaopatrzyć.

Prosimy dziś do wieczora o informację, kto będzie jechał (musimy zabezpieczyć odpowiedni transport oraz przygotować gastronomię na określoną ilość osób) prosimy info sms lub telefonicznie do mnie Jacek 784041380.