O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zebranie Walne – Koszule

Na Walnym Zebraniu 12.03.2022 odbędzie się ślubowanie nowych członków wstępujących w szeregi POSP TRYTON.
Będziemy kupować dla tych osób koszule strażackie. Jeśli ktoś z naszych członków nie ma koszuli, lub brakuje mu krawata, pagonu czy sznura proszę o informację do jutra (piątek 25.02.2022) do zebrania godz. 18:00 Port jachtowy.
Wszystkie osoby ślubujące również.
Potrzebuję rozmiar kołnierzyka i wzrost.
przesłać sms, messenger.