Badania lekarskie

W najbliższym czasie planowane są badania lekarskie dla osób, które mają przeszkolenie strażackie i mogą brać udział w akcjach, jak również dla tych, którzy przeszkolenia nie mają ale są chętni do działań i w najbliższym czasie odbędą odpowiednie szkolenie organizowane przez PSP Kołobrzeg.

Osoby które już mają badanie lekarskie z innych jednostek proszę o przesłanie kopii (może być zdjęcie) (messenger, lub j.podolak@post.pl)

Proszę o informację na telefon 784041380

Zapraszam dziś (piątek 04.02.2022) na zebranie wyjaśnię więcej Jacek Podolak