WOŚP – informacje

Podczas 30 Finału będziemy rozstawieni jak w minionych latach przed Ratuszem.
Dzięki Waldkowi i Markowi udało się zorganizować grochówę, smalec. Wielkie dzięki.

Plan na niedzielę jest taki :

Zbiórka remiza Port Jachtowy 30.01.2022 (niedziela) godz. 08:00.
Po zabraniu wszystkich potrzebnych rzeczy ruszamy po zupę do ZAZ-u oraz ze sprzętem pod Ratusz.
Rozpoczęcie ok. godziny 09:00 pod Ratuszem. (kto nie może do portu zapraszamy pod Ratusz)
W trakcie imprezy rozdawana będzie zupa grochowa, chleb ze smalcem, ogórki kiszone,
prezentacja sprzętu, dodatkowo będzie można za odpowiednią kwotą wrzuconą do puszki (np. 100 zł) otrzymać voucher na rejs naszym RIB-em po morzu.

Prosimy o liczne przybycie – będzie co robić !!!!!!!!!!!