O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

SZKOLENIA 2022

proszę o informację od naszych członków jakie kursy lub szkolenia chcieliby odbyć w bieżącym roku. proszę o informację czy jest ktoś zainteresowanie kursem i egzaminem na sternika motorowodnego i żeglarza jachtowego może jakieś nurkowe .
Informację proszę przesłać do mnie do niedzieli 16.01.2022 Jest to wstępne rozpoznanie potrzeb informację o cenach oraz dopłatach po ostatecznym ustaleniu kursów.
Informacje można podać sms-em, messenger lub mail
Jacek Podolak
784041380
j.podolak@post.pl