MORSY – ZABEZPIECZENIE

proszę o informację, kto będzie w niedzielę na morsach na zabezpieczeniu głównej kąpieli (09.01.2022 godz. 10:30 wyjazd z portu, wejście do wody – 12:00)
Po zabezpieczeniu morsowania (wraz z Maresem) idziemy do Karczmy Solnej (ul. Warzelnicza) na obiad.

W Karczmie będzie możliwość trochę dłuższego spędzenia czasu, po obiedzie kawa ciasto napoje, chętni mogą się „odpowiednio” przygotować i przynieść „coś” ze sobą na co mamy zgodę właściciela Karczmy.

W związku z tym potrzebuję ilość osób która, będzie uczestniczyła w zabezpieczeniu i wspólnym obiedzie.
O informację proszę do piątku (07.01.2022) do godz. 15:00  sms, messenger, telefon czy jak kto woli.
Jacek Podolak 784041380