O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

POLARY

POLARY

W najbliższym czasie dokonamy zakupu nowych polarów z nadrukiem logo tryton . Polary mogą otrzymać osoby, które są członkami POSP TRYTON i mają uregulowane składki członkowskie (jeśli ktoś nie pamięta proszę o telefon sprawdzę).

Bardzo proszę o informację o rozmiarach dla osób które chcą otrzymać polar. Rozmiar proszę podać, sms lub messenger do piątku 26.11.2021

poniżej link do strony z polarem + rozmiary

https://www.militaria.pl/…/polar_helikon_classic_army…

Jacek Podolak 9784041380