O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Pożegnanie Rysia Malika

Dziś o 9 rano w Porcie jachtowym pożegnaliśmy naszego kolegę druha Rysia Malika. Przy wyjącej syrenie strażackie i odpalonych flarach opuszczono flagę do połowy masztu.

.https://youtu.be/lhPdGZX6-RY

W sobotę o 13:00 w kapicy cmentarnej zostanie wystawiona urna z prochami Rysia a o 14:00 wyprowadzenie.