EGIPT – SAFAGA

Szykujemy wyjazd klubowy na nurkowanie w Egipcie

Termin :06.05.2021- 13.05.2021
Miejsce: Egipt SAFAGA

Wylot z Poznania

Pakiet nurkowy : 5 dni – 220 euro

W cenie: 1 dzień Salem Express, 1 dzień Panorama Reef, Transfer z i do hotelu, lunch na łodzi, zimne i ciepłe napoje, Butle aluminiowe 11L + balast i bezpłatny Internet na pokładzie łodzi, opieka przewodników.

Hotele: 2  do wyboru (z chętnymi na wylot ustalimy który)

Shams Safaga  około 2000/osoba, Shams Bungalow 2100,

MENAVILLE RESORT  około 2200/osoba.

Na dzień dzisiejszy w Egipcie wymagany jest test na COVID PCR. Można go zrobić w Kołobrzegu  – cena 500 zł lub na lotnisku w Hurghadzie 30$
Po powrocie by uniknąć kwarantanny musi być wykonany test na lotnisku lub w Kołobrzegu w ciągu 48h test antygenowy około 150 zł, ozdrowieńcy są zwolnieni.

Zapisy i informacje dodatkowe

Jacek Podolak 784041380