O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wyjazd DEEPSPOT

UWAGA WYJAZD GODZ. 13:00

wyjazd port jachtowy niedziela 11.04.2021 godz. 13:00.
pozostałe informacje bez zmian (sprawdź poniżej)
w hotelu w musimy być na godz. 21:00 (później recepcja zamknięta)
jedna uwaga jeśli ktoś bierze swoje płetwy to tyko kaloszowe (zakaz używania płetw z butami)
wyżywienie we własnym zakresie

Jacek