Wyjazd do DEEPSPOT

Wstępna informacja dotycząca wyjazdu szkoleniowego do DEEPSPOT  (Mszczonów-Warszawa), najgłębszego basenu nurkowego. Szkolenie będzie dotyczyło technik ratownictwa podwodnego i będzie składało się z części teoretycznej i praktycznej.

Wyjazd 11.04.2021 (niedziela) godz. 13:00 port jachtowy Kołobrzeg  (2 busy 9-osobowe)
Nocleg w okolicach Mszczonowa
Zajęcia 12.04.2021 (poniedziałek) 08:30 na basenie. (nurkowanie 9:00-10:00, 11:00-12:00)
Powrót do Kołobrzegu około 22:00 12.04.2021 (poniedziałek)

Zabieramy ze sobą obowiązkowo : maskę, gacie do pływania,  koszulka tryton czarna do zdjęcia,
dodatkowo można : płetwy kaloszowe, rurka, komputer, jakąś koszulkę do nurkowania, aparat do oddychania, kamerę lub aparat do zdjęć .
DEEPSPOT zapewnia płetwy, aparaty, jackety, butle. (pasy i balasty niepotrzebne)
dopłaty od osoby 100 zł w dniu wyjazdu.
Przypominam o konieczności opłaconych składek !!!!!!!!!!!! (nr konta na stronie)

Informacja jest aktualna na dzień dzisiejszy w związku z pandemią wszystko się jeszcze może zmienić.
Jakieś pytania dzwońcie
Jacek (784041380)