O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

SZCZEPIENIA !!!!!!!!!!!!!!

Do jutra 24.02.2021 do 12:00 muszę potwierdzić osoby, które będą sie szczepiły przeciw COVID i są druhami POSP TRYTON. Potrzebuję informacji od każdej osoby wcześniej zapisanej czy potwierdza chęć szczepienia. Jeśli są jeszcze dodatkowe chętne osoby a nie zapisały się to jest czas do jutra. Tylko dla członków straży. Jacek Podolak 784041380