O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Szczepienia COVID

W środę 13 stycznia zapadły decyzje na telekonferencji z udziałem komendantów PSP OSP wójtów burmistrzów przedstawicieli wojewody itd. o u dziale jednostek OSP w akcji informowania o szczepieniach COVID-owych. Każda jednostka OSP która weźmie udział w roznoszeniu ulotek o szczepieniu otrzyma dofinansowanie w wysokości do 5 tys zł. Wstępnie naszą jednostkę tez zgłosiłem.

O dalszych działaniach będziemy informować