O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

29. Finał WOSP

29 Finał WOSP odbędzie sie 31 stycznia. Po rozmowie z szefem sztabu kołobrzeskiego Kamilem Barwinkiem ustalone zostało ze możemy tylko wystawić sprzęt strażacki i kwestować z puszkami. Żadnej gastronomii nie może być, wiec w tym roku rezygnujemy z grochówki chleba itd. Bliżej finału podamy szczegóły co kiedy i o której robimy