O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Szczepienie – ważne !!!!

Szczepienia – WAŻNE
dziś (poniedziałek 28.12.2020) na 18 w porcie jachtowym będzie możliwość podpisania oświadczeń dla osób które zapisały się na szczepienia. Oświadczenia są obowiązkowe. Jeśli ktoś nie podpisze nie będzie miał możliwości zaszczepienia w I terminie.
W razie problemów z dotarciem na zebranie proszę kontaktować się z Adam Molis ( +48 608 404 952)
Termin na złożenie oświadczenia upływa 31.12.2020