O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Szczepienia COVID-19

Zgodnie z ustaleniami z Państwową Strażą Pożarną będzie możliwość szybszego zaszczepienia się przeciwko COVID-19 (jako służby mundurowe)Warunkiem jest wpisanie na listę do (dzisiaj – czwartek) tj 17.12.2020 do godziny 14. (Zamykamy listę i wysyłamy do straży)
oraz w późniejszym terminie tj w ciągu tygodnia wypełnić oświadczenie o wyrażeniu zgody na szczepienie. Osoby chętne proszę o kontakt (jak wyżej)
Potrzebuje imię nazwisko i PESEL
przesłać można SMS Messenger lub mail (ostatecznie telefon)
Jacek 784041380