O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

ZEBRANIE WALNE – odwołane

Zarząd POSP ORW TRYTON w Kołobrzegu informuje, że Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze przewidziane na dzień 14.11.2020 zostaje odwołane z powodu stanu zagrożenia epidemicznego oraz zakazu zgromadzeń. O kolejnym terminie zebranie Członkowie POSP TRYTON zostaną powiadomieni w późniejszym terminie.