O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

ALERT POGODOWY – PILNE !!!

W związku z wprowadzeniem I stopnia zagrożenia silnymi opadami deszczu, dziś (25.09.2020) na godz. 18 zbiórka w remizie. Dokonamy przeglądu i przygotowania sprzętu do prowadzenia działań. Proszę również o informacje sms (jacek 784 041 380) kto może wziąć udział dziś i jutro w razie dysponowania do działań związanych z wypompowywanie wody z zalanych obiektów