O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

SZKOLENIA

SZKOLENIA

W związku z stanem epidemicznym i przedłużającym się zamknięciem niektórych ośrodków szkoleniowych zaplanowane na ten czas szkolenia w zakresie Ratownik Morski, Bezpieczeństwo na Jachtach oraz ITR w tym roku nie odbędą się.

Pozostałe szkolenia podnoszące kwalifikacje płetwonurkowe odbędą się bez zmian.

Dodatkowo przyjmujemy zgłoszenia na szkolenia nurkowe specjalność Płetwonurek Poszukiwacz Wydobywca (PPW) – wymagania P1+PE,

Oraz inne specjalizacje takie jak Zestawy Butlowe, Nitrox

Informacje i zapisy Jacek Podolak 784 041 380 (lub na Messenger )

Termin zapisów do 04.05.2020