O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Walne zebranie odwołane

Zarząd POSP ORW TRYTON w Kołobrzegu informuje, że Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze przewidziane na dzień 21.03.2020 zostaje odwołane z powodu ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego. Druhowie zostaną poinformowani o kolejnym terminie zebrania.  

Jednocześnie informujemy, że do odwołania zawieszone są zebrania poniedziałkowe i piątkowe odbywające się w remizie.