O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

24 lipca sprzątamy Bałtyk z Greenpeace

Ktoś chętny ???

Zapisy oraz więcej szczegółów dotyczących miejsca spotkania, przewozu sprzętu, godziny zbiórki – Marcin tel.: 502 322 503

Portową Ochotniczą Straż Pożarną „TRYTON” też bierze udział

Więcej na zebraniu w piątek

https://www.facebook.com/events/765143350550626/