O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Propozycje szkoleń

Został ogłoszony termin zgłaszania wniosków na szkolenia na rok 2020 w ramach programu „Poprawa bezpieczeństwa na wodach morskich i śródlądowych Województwa Zachodniopomorskiego” przez Urząd Marszałkowski.

Proszę o zgłaszanie swoich propozycji do piątku 19.07.2019 r. (na zebraniu lub sms)

Dla przypomnienia w ramach tego programu w roku bieżącym braliśmy udział w szkoleniu Patofizjologii Nurkowania w Gdyni.

Jacek Podolak (784041380)