O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Bornholm – aktualny

Potwierdzamy wyjazd na Bornholm 11.05.2019 (sobota). Wyjazd rekreacyjno-rozrywkowy.

Piątek na zebraniu (godz. 18 port jachtowy przyjmowane będą wpłaty i zapisy na wyjazd.

informacje i zapisy Jacek Podolak 784 041 380

Zbiórka w dniu wypłynięcia (sobota -11.05.2019) godz. 06:00, Port Pasażerski, przy Katamaranie Jantar.