O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

27 Finał WOŚP

27 finał WOŚP. W Kołobrzegu zebranych zostało około 150 tyś zł. Nasz udział to ponad 14 tys. zł

Warunki pogodowe nie były zbyt komfortowe. Deszcz i wiatr jednak nie przeszkodził by ponad 20 naszych strażaków grało dla najmłodszych dzieci. Dziękujemy bardzo serdecznie za zaangażowanie naszych druhów oraz osób, które przyczyniły się do zorganizowania orkiestry Owsiaka.