O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Morsy -niedziela

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zabezpieczeniu kąpieli głównej, która odbędzie się w niedzielę 06.01.2019 o godz. 12:00 przy molo.

Zbiórka w Porcie Jachtowym godz. 10:00. Prosimy o zabranie suchych skafandrów, kamizelek, mundurów koszarowych lub nomeksów.

informacje Jacek Podolak 784 041 380