O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

ZEBRANIE – przypomnienie

ZEBRANIE – 04.12 .2018 (wtorek) godz. 18.00 (Port Jachtowy) – spotkanie wszystkich druhów, (dla wyjaśnienia – dla wszystkich nie tylko tych z przeszkoleniem) którzy przeszli przeszkolenie strażackie, chcą brać udział w akcjach, członków JOT oraz Zarządu POSP TRYTON.

Na zebraniu będziemy dyskutować nad poprawą frekwencji osób biorących udział w akcjach oraz nad planem działalności, zajęć i ćwiczeń na rok 2019.

Zasady wypożyczania sprzętu i sprawy inne