O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

WOŚP, WIGILIA, ZEBRANIE

W dniu 27.11.2018 (wtorek) odbyło się zebranie Zarządu POSP TRYTON. Ustalono :

  1. ZEBRANIE – 04.12 .2018 (wtorek) godz. 18.00 (Port Jachtowy) – spotkanie wszystkich druhów, którzy przeszli przeszkolenie strażackie, chcą brać udział w akcjach, członków JOT oraz Zarządu POSP TRYTON. Na zebraniu będziemy dyskutować nad poprawą frekwencji osób biorących udział w akcjach oraz nad planem działalności, zajęć i ćwiczeń na rok 2019
  2. WIGILIA – Na dzień 15.12.2018 (sobota) zaproponowano spotkanie wigilijne , wstępnie godzina 14 sala konferencyjna Portu Jachtowego. Prosimy o informację kto będzie (sms Jacek 784041380 lub na zebraniu do 07.12.2018r.
  3. WOŚP – do piątku 30.11.2018 (na zebraniu) zapadnie decyzja czy jako Tryton będziemy brali udział w kolejnym Finale WOŚP. Uzależnione to jest miedzy innymi od osób, które będą chciały wziąć udział w akcji, oraz od tego co chcemy zrobić. Zapraszamy na Piątkowe zebranie. (identyfikatory itp)