O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wyjazd nurkowy – Egipt Dahab

Planujemy wyjazd na nurkowanie w Egipcie  – Dahab. 23.10.2018  do 30.10.2018.
hotel Tropitel 4* www.tropitelhotels.com
wyloty z Warszawy
Koszt  2500 pln  All Incl. Nurkowania z brzegu : www.planetdivers.pl koszt ok. 200 euro między innymi Blue Hol, Bel ls, Canyon,
Więcej informacji i zapisy Jacek Podolak    784041380