O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Plan działań – bomby Podczele

Dzisiaj odbyło się posiedzenie sztabu zarządzania kryzysowego w sprawie jutrzejszych działań. Jako TRYTON – otrzymaliśmy zadanie polegające na wsparciu działań policji w zakresie zamknięcia i nadzoru nad ruchem drogowym i rowerowym.

(od godziny 07:00 zostaje zamknięty cały ruch na odcinku Kołobrzeg  – Ustronie  tzn pieszy, rowerowy, samochodowy, do Koszalina przez Karlino, pociągi też przez Białogard, rozpoczęcie wydobycia bomb godz. 09:00)

Zbiórka w remizie Port Jachtowy godz. 06:30

Informacje Jacek Podolak 784 041 380