O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Bomby na plaży w Podczelu – akcja

W związku z koniecznością ewakuacji mieszkańców z osiedla Podczele oraz zabezpieczenia całego odcinka plaży między Kołobrzegiem a Ustroniem Morskim zostaliśmy zadysponowani przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg do ww. działań. W akcji udział biorą wszystkie służby z terenu Miasta Kołobrzeg  – Straż Graniczna, Wojski, Policja, Straż Miejska, Tryton, SAR, BSR, Służby Medyczne itd.

Akcja rozpocznie się w poniedziałek 13.08.2018 r. od godzin porannych. Do jutra tj niedziela 12.08.2018 r. muszę podać stan liczebny osób, które wezmą udział w akcji. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa SMS-em na mój numer telefonu 784041380  – Jacek Podolak do jutra (niedziela) do godz. 9:00.  Każda osoba jest potrzebna. (na dniach dostawa nowych koszulek klubowych).

Jacek Podolak