O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zlot Zimnowojenny – Podborsko

w sobotę 14.07.2018 uczestniczymy w zabezpieczeniu IV Zlotu Zimnowojennego na terenie Muzeum Zimnej Wojny Podborsko 3001. Wyjazd samochodem strażackim w sobotę. Szczegóły wyjazdu omówimy na zebraniu w piątek 13.07.2018. Zapisy na wyjazd tel. Jacek  784 041 380. Ilość miejsc ograniczona.