Taaaaaaaka ryba

Gratulujemy naszemu koledze klubowemu Bogusiowi Marczakowi upolowania gigantycznego halibuta w norweskich fiordach w okolicach Trondheim.  140 cm długości i 36 kg mięsa to wyczyn nie lada. Na nurkowaniu swobodnym z kuszą gumową, na głębokości 10 m taka ryba to niczym potwór z loch ness. Trzeba posiadać duże doświadczenie by bezpiecznie, nie tracąc kuszy i ryby wyciągnąć ją z wody.
Bogdanowi jednak charyzmy, waleczności i doświadczenie z pewnością  nie brakuje wystarczy przypomnieć ośmiornicę giganta oplatającą  Bogdana ramię  i wciągającą go w głębinę, czy walkę z rekinem w wodach Atlantyku.

Życzymy kolejnych niezapomnianych chwil oko w oko z potworami.