O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

MORSY -Komunikat

Informujemy, że wyjazd na morsy w niedzielę 11.02.2018 zostaje odwołany. Powodem jest wybór przez organizatora innej firmy do zabezpieczenia niż MARES.

Zapraszamy na jutrzejsze zebranie, na którym znajdziemy alternatywę na wolny czas  – nurkowanie w morzu na SARACENIE lub ognisko w lesie z kuligiem