26 FINAŁ WOŚP

Znamy już wyniki zbiórki podczas 26 finału WOŚP. W Kołobrzegu zebranych zostało ponad 122 tyś zł. My podczas grania zebraliśmy 12 160 zł i. Również u nas padł kolejny rekord dla przypomnienia  2017r.  – 11500, 2016r. – 10000, 2015r. – 5200,

Dziękujemy bardzo serdecznie za zaangażowanie naszych druhów oraz osób, które przyczyniły się do tak wielkiego sukcesu. Szczególne podziękowania kierujemy dla Waldka i Marka, kucharzy z ZAZ-u, Andrzeja Mielnika, Oli od ogórków,  naszych koleżanek co dzielnie w mrozie smarowały chleb smalcem, kolegów, którzy z poświęceniem nalewali zupę oraz ratowników z SAR-u. Wszyscy dzielnie graliśmy a tak wysoki wynik jest tego dowodem.