O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Morsy – niedzielne zabezpiecznie

Zapisy osób, które będą zabezpieczały niedzielną kąpiel morsów (główne wejście) prowadzi Jacek Podolak tel. 784041380. Do dzisiaj tj 12.01.2017 do godz. 18 (zebranie lub telefonicznie) proszę o potwierdzenie uczestnictwa  – dotyczy tylko osób z suchymi skafandrami. Pozostali uczestniczą w WOŚP.