O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,  druhowie POSP TRYTON pragną złożyć Wszystkim Przyjaciołom, Sympatykom, osobom wspierającym jak i sobie nawzajem, najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Dużo zdrowia, miłości i spełnienia wszystkich marzeń.

 

 

Kilka fotek z naszego spotkania świątecznego,