O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zajęcia Basenowe

Od 11.12.2017 (poniedziałek- godz. 19: 00) rozpoczynamy zajęcia basenowe na basenie w Podczelu.
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki o godz. 19:00, a w związku z przerwą świąteczną w grudniu mamy tylko dwa terminy 11.12 oraz 18.12.
Klucze do basenu z recepcji mogą pobierać tylko osoby wyznaczone.
Po przerwie poinformujemy o wznowieniu zajęć